L type Android 8.1 NFC 10.1inch All In One Touch Screen PC With LED light
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Size: | 75Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080/3840x2160 |
| Touch Panel: | 10-point Capacitive Touch |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2/4/8/16GB |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Produciton: | Portable Monitor |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 12 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024x768 |
| Interface Type: | VGA And DVI , HDMI - Optional |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Model Number: | I8 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |
| Screen Size: | 15.6 Inch 15 Inch Optional |
|---|---|
| Resolution: | 1080p , 4k Optional |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch (optional ) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Viewing Angle: | Horizontal 178°Vertical:178° |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Power Supply: | 100 To 240V AC (DC 12V) |
| Installation: | Desktop Or Wall Mounted |
| Screen Size: | 21.5 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Size: | 21inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 12 |
| RAM: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128GB |
| Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows 7/10 |
| Ram: | 2 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch Or No Touchscreen |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |
| Screen Size: | 15.6 Inch IPS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Capacitive |