10.1 Inch L Type RK3128 All In One Android Tablet 10 Points Touch Screen
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Quad Core |
| Size: | 13.3inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Operating System: | Android 6.0/8.1 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16B |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa-core, A53,1.5G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | Proprietary |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Repair |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |