13.3 Inch FHD All-in-One Touch Screen PC with Rockchip RK3288 Quad Core Processor and Android 8.1 OS
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Resolution: | 1920X1080 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | 1800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 16:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 1920X1080 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | 1800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 2560*1440p |
|---|---|
| Screen Ratio: | 16:9 |
| Curvature: | 2800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 300cd/m2 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 13 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Screen Size: | 10.1" IPS Screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Operation System: | Android 8.1 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |