7-inch 1.4GHz Quad Core Android Tablet PC with USB Input - All-in-One Touchscreen PC for Commercial Use
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 Quad Core Processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 Quad Core Processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Color: | Black/White Optional |
|---|---|
| Interface Type: | VGA+HDMI |
| Brightness: | 300cd/m2 |
| Warranty: | 2 Years |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen Size: | 27 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 3840*2160 |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| AMD: | Free-sync |
| Screen Size: | 7 10 10.1 12 15 17 18.5 19 21.5 27 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 800×600,1024*768,1280*800,1280*1024,1440*900, |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive Touch, Capacitive Touch |
| Resolution: | 2560*1440 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | 1800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 27 Inch Inch 165HZ 1MS Gaming Monitor |
|---|---|
| Resolution: | 2560*1440/1920*1080 Optional |
| Interface Type: | HDMI, DP, USB |
| Refresh Rate: | 165hz |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 27 Inch 165HZ Gaming Monitor |
|---|---|
| Resolution: | 2560*1440 ,1080p Optional |
| Interface Type: | HDMI, DP, USB |
| Refresh Rate: | 165hz 240HZ Optional |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 22 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1680x1050 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Screen Size: | 17 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280x1024 |
| Interface Type: | USB,HDMI, AV, DVI, VGA |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 27 Inch |
|---|---|
| Stand: | Adjustable |
| Resolution: | 2560x1440 |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 165hz |
| Screen Size: | 20 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1600x900 |
| Interface Type: | DC, HDMI, VGA |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Screen Size: | 30 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 2560*1080 |
| Interface Type: | HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 75hz |