IPS FHD 15 Inch Hopestar Monitor
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 20 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1600x900 |
| Interface Type: | DC, HDMI, VGA |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| RAM: | 2GB |
|---|---|
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting Room Scheduler, Digital Signage Display, Smart Home Control Panel, Employee Check-in Terminal, Interactive Information Kiosk |
| LED Status Lights: | Surrounding LED Status Lights |
| LED Colors: | Multiple Colors (red For Occupied, Green For Available) |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 Quad Core Processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | USB 3.0 |
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Operation System: | Android 8.1 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |