|
Product Details:
|
|
| Place of Origin: | Guangdong,China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM or CNHOPESTAR |
| Certification: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model Number: | V3L6R |
|
Payment & Shipping Terms:
|
|
| Minimum Order Quantity: | 100PCS |
| Price: | Price can be negotiable |
| Packaging Details: | 68x17x53cm |
| Delivery Time: | 2-8 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Supply Ability: | 50000 pcs/month |
IPA 3440*1440 200Hz 35inch Gaming Desktop Monitor 1ms Response Time
4k Gaming Monitor 35 inch Support Wall Mount Desktop With DP Input
| Name | 35" 4K 120Hz 21:9 LED monitor |
| Screen size | 35" |
| Panel | AUO M350QVR01.1 |
| Panel type | VA |
| Curvature | 1800 |
| Aspect ratio | 0.88125 |
| Active area(H*V) | 819.408*345.888 |
| Resolution | 3440*1440 |
| Backlight type | E-LED |
| Maximum White luminance(cd/m²) | 280 |
| Minimum White luminance(cd/m²) | 180 |
| Default color tempreture | 6500 |
| Contrast | 2500:01:00 |
| Million | |
| Support color | 16.7M |
| Color | 0.95 |
| scale | 0.72 |
| Viewing angle (Horizontal/Vertical) | 178/178 |
| Response time | 1Ms |
| Refresh rate | 200HZ |
| Pixel pitch | 0.2382*0.2402mm |