Ultra Wide 1440P 2K 165hz Gaming Desktop Monitor 39 Inch Curved Screen
| Resolution: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 16:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 16:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 4K 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 4K 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 1920X1080 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | 1800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 1920X1080 |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | 1800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Resolution: | 2560*1440p |
|---|---|
| Screen Ratio: | 16:9 |
| Curvature: | 2800R |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 300cd/m2 |
| Cpu: | Quad Core 1.3 GHz |
|---|---|
| Color: | White Color |
| Call Handgrip: | Yes |
| Function: | NFC POE |
| Use: | Hospital |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Color: | Black,White |
| Cpu: | Quad Core Cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Resolution: | 1280 X 800 Pixels |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Interface Type: | HDMI, Display Port |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |