wall mount 15.6inch 1080p IPS Win 10 os tablet pc POE NFC RJ45 Wi-Fi Touch screen business advertising dipslay
| Keywords: | Wall Mount Tablet Pc |
|---|---|
| Usb Host: | USB Host 2.0 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| Display Size: | 15.6 Inches |
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
| Keywords: | Wall Mount Tablet Pc |
|---|---|
| Usb Host: | USB Host 2.0 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| Display Size: | 15.6 Inches |
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
| Size: | 19inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 11 |
| Touch Panel: | Capacitive Touch |
| Ram: | 2GB |
| Size: | 15.6 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Network: | 3G / 4G /5G |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Mounting Options: | Wall Mount, Table Stand |
| Touch Type: | 10-Point Capacitive Touch |
| Usage: | Shopping Mall Cafe Shop Restaurant |
| Size: | 18.5" |
|---|---|
| Processor: | RK3288,Quad-core A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1366x768 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Security: | Fingerprint Sensor |
|---|---|
| Network: | Wired / WIFI / 3G 4G 5G (optional) |
| Installation: | Desktop, Wall Mount |
| Key Words: | Tablet Pc Android 14inch |
| Osd Language: | Multi OSD Language |
| Size: | 15.6inch/21.5inch/24inch/32inch Optional |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |