| Size: | 10. Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Screen Size: | 17.3" |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Operation System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Size: | 10. Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Operating System: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 8/10.1Inch |
|---|---|
| Cpu: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 10.36Inch |
|---|---|
| Screen: | Dual Screen |
| CPU: | RK3288 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Memory: | 16/32GB |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front Camera |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Color: | Black,White |
| Cpu: | Quad Core Cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Resolution: | 1280 X 800 Pixels |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |