FCC 165HZ 350cd/M2 Gaming Desktop Monitor Usd Hdmi DP For Internet Cafe
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 1920*1080 @165HZ |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz /165hz |
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 1920*1080 @165HZ |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz /165hz |
| Screen Size: | 13.3 Inch,15 Inch Optional |
|---|---|
| Resolution: | 4k/1920 X 1080 Optional |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Type: | Gaming Portable Monitor Wilreless |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Response Time: | 5ms |
| Application: | Desktop,indoor,wall Mounting |
| Screen Size: | 12.1 Inch |
|---|---|
| Color: | Black Or White |
| Resolution: | 1024x768 |
| Inputs: | VGA |
| Optional Inputs: | AV,DVI,BNC,DP,USB,TV,speaker Is Availble |
| Screen Size: | 49 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz |
| Screen Size: | 27 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 3840x2160 |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 60hz |
| Screen Size: | 19 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | DC, VGA |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Screen Size: | 24 Inch |
|---|---|
| Stand: | Adjustable |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz |
| Screen Size: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 4K 3840x1080@144hz |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz |
| Screen Size: | 20 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1600x900 |
| Interface Type: | USB,HDMI, AV, DVI, VGA |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 20 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1600x900 |
| Interface Type: | USB,HDMI, AV, DVI, VGA |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 18.5 Inch Wide Screen |
|---|---|
| Color: | Black/White |
| Resolution: | 1366x768 |
| Interface Type: | USB,HDMI, AV, DVI, VGA |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Balck |
| Resolution: | 2560X1440 |
| Interface Type: | USB,HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 144hz |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Thickness: | 11mm |
| Warranty: | 3 Years |
| Products Status: | Stock |