CE 13.3" FHD Portable Wireless Touch Screen Monitor With TypeC HDMI Battery
| Screen Size: | 13.3 Inch FHD IPS Panel |
|---|---|
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 13.3 Inch FHD IPS Panel |
|---|---|
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 13.3 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Response Time: | 5ms |
| Application: | Desktop,indoor,wall Mounting |
| Screen Size: | 15.6 Inch,13.3 Inch Optional |
|---|---|
| Resolution: | 4k/1920x1080 Optional |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Warranty: | 3 Years |
| CPU: | Dual-core A72+quad-core A53,2.0G,RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operation System: | Android 7.1/9.0 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Screen Size: | 21.5 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Screen Size: | 21.5 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Screen Size: | 21.5 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Windows 7 |
| Ram: | 8 GB |
| Rom: | 128 GB |
| Size: | 13.3/15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | I3 |
| System: | Windows 7/10 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Screen Size: | 15.6'' |
|---|---|
| CPU: | I5-3210M |
| Resolution: | 1920X1080 |
| OS: | Windows 10 |
| RAM: | 8 GB |
| Screen Size: | 15.6'' |
|---|---|
| CPU: | I3-3120M |
| Resolution: | 1366*768 |
| OS: | Windows 7/10,Android |
| RAM: | 2/4/6/8 GB |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 4GB+32GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 Quad Core Processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Screen Size: | 17 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280*1024 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |