RK3399 Processor 10.1-Inch Restaurant Tablet with POE NFC 5MP Camera Android System – Streamline Customer Ordering and Self-Service
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 2GB+16GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Size: | 24Inch |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| CPU: | RK3399 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Size: | 8.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| RAM: | 2GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 14"LCD Panel |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| System: | Android 11 |
| Size: | 10.36Inch |
|---|---|
| Screen: | Dual Screen |
| CPU: | RK3288 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32/64GB |