21.5Inch RK3588 Stand By Me Movable Touch Screen Monitor Floor Standing Android Wireless Portable Smart Tv For Home
| Size: | 21.5inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 12 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Size: | 21.5inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 12 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Size: | 21inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 12 |
| RAM: | 4/8GB |
| ROM: | 64/128GB |
| Size: | 24Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 12 |
| RAM: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Size: | 21.5inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 12 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 64GB |