Supermarket Checkout All-in-one Touch Screen Cash Register 15.6inch Self-Service Kiosk POS Terminal with NFC QR Payment
| Size: | Optional 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| RAM: | 8GB DDR3 |
| Memory: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | Optional 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| RAM: | 8GB DDR3 |
| Memory: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | 15.6 Inch Screen |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Win 10 |
| Size: | 11.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Size: | 15.6+14Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, LCD, Other |
| Operation System: | Linux, Android, Windows, Other |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Size: | 14Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | I3 |
| System: | Windows7 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Size: | 15.6 Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows7 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Screen Size: | 15.6'' |
|---|---|
| Processor: | I3 |
| RAM: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Operating System: | Windows7/10, Android |