32inch wall mount Commercial Display Digital signage advertising android tablet PC NFC POE touch screen business kiosk
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Keyword: | 15.6 Inch Capacitive Touch Screen Cash Register All In One Pos Machine |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
| Model Number: | A2 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolution: | 1366*768 |
| Model Number: | I1S |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Model Number: | HP-P1561 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I5 3210M |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Model Number: | F1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | Cnhopestar |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, Capacitive Touch Screen |
| Operation System: | Android, Windows |
| Screen Size: | 21.5 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Model Number: | I8 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |