8 Inch Input 12V 1.5A All In One Touchscreen PC With RJ45 POE RK3288
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 8" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A17 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 8" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A17 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
|---|---|
| Outer Frame: | Wooden-frame |
| Processor Type: | RK3576/RK3588 Octa Core |
| Install: | VESA Wall Mount 75*75/100*100 |
| Displaysize: | 32inches |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |