42 Inch TFT LCD Open Frame Touch Screen Monitor 1920x1080 Capacitive Touch
| Screen Size: | 42 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Interface Type: | HDMI, Display Port |
| Type: | Capacitive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |
| Screen Size: | 42 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Interface Type: | HDMI, Display Port |
| Type: | Capacitive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | MTK6737 A7 Quad Core |
| Processor Type: | A7 Quad Core |
| Viewing Angle: | Horizontal 178°Vertical:178° |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Power Supply: | 100 To 240V AC (DC 12V) |
| Installation: | Desktop Or Wall Mounted |
| Screen Size: | 12 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024x768 |
| Interface Type: | VGA And DVI , HDMI - Optional |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Viewing Angle: | Horizontal:178°Vertical:178° |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Power Supply: | 100 To 240V AC (DC 12V) |
| Installation: | Desktop Or Wall Mounted |
| Size: | 21.5inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 12 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa-core, A53,1.5G |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Processor Main Frequency: | 1.3G |
| Optical Drive Type: | NO |
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10" |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |